O Nas

Nowoczesne Meble

Salon Meblowy Eugenia Hały powstał w 1992 roku. Od samego początku istnienia naszego salonu dostarczamy klientom wysokiej klasy funkcjonalne meble.

W naszym asortymencie znajdą Państwo meble największych i najbardziej renomowanych producentów. Oferujemy bogaty wybór mebli tapicerowanych, mebli systemowych, zestawów pokojowych , stołów i krzeseł, a także mebli dla dzieci i młodzieży. Duża część z oferowanych przez nas mebli dostępna jest w atrakcyjnych, niskich cenach.

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu meblowego, mieszczącego się we Wronkach na ulicy Sierakowskiej 35, gdzie mogą Państwo osobiście przekonać się o wysokiej jakości sprzedawanych przez nas mebli.

Oferujemy Państwu również odpłatną dostawę mebli w promieniu około 100 km od naszego salonu oraz damową dostawę na terenie Wronek!

Meble przewozimy własnymi środkami transportu, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Meble są w paczkach do samodzielnego montażu, dołączona instrukcja. Za dodatkową opłatą oferujemy profesjonalny montaż zakupionych mebli.

Sklep Meblowy Wronki